1908 yılında Hamelin, Almanya’da temelleri atılan Melior Motion, 1985 yılından bu yana robotik endüstrisi için hassas redüktörler üretmektedir. 2015 yılında, patentli tasarımı olan PSC Boşluksuz Cyclo Redüktörlerin üretimine başlamıştır.

Melior Motion – daha iyi performans için daha iyi teknoloji. Hassas, dayanıklı, verimli.

PSC serisi redüktörlerin, Solid Shaft (PSC-V) ve Hollow Shaft (PSC-H) modelleri mevcuttur. Yedi farklı boyutta tasarlanan redüktörler, uzun hizmet ömrü ve ≥ %90'lık yüksek verimlilik sunarlar.

0,1 arcmin’den düşük boşluk değeri sunan redüktörler, bu değeri hizmet ömürleri boyunca (min. 20.000 saat) korurlar.

     
Komponent Model: PSC-V/H-E Tam Kapalı Model: PSC-V/H-B Özel Tasarım Modeller
Düşük boşluklu redüktörlerdir ve çoğunlukla robotik alanında kullanılır. Daha fazla bilgi için tıklayınız. Tamamen kapalı olan bu redüktörler, standart mineral bazlı yağ ile doldurulur. Çeşitli arayüzler sayesinde, servo motorlarınız ile sorunsuz bir şekilde akuplaj edilebilir. Daha fazla bilgi için tıklayınız. İster yeni bir proje, ister mevcut ürünlerin optimizasyonu olsun, uygulamalarınıza özel olarak tasarlanmış redüktörler sunuyoruz. Spesifikasyonlarınıza ve gereksinimlerinize göre planet, düz, helisel veya konik dişli kademelerinden oluşan özel hassas redüktörler üretilir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Avantajınız:

 

Komponent tip redüktörler doğrudan sisteminize monte edilebilir, küçük torklar ve küçük hareketler olduğunda bile en yüksek hassasiyeti sunarlar.

Avantajınız:
Son derece kompakt bir redüktör, yüksek ivme, hızlanma ve acil durdurma momentlerinin yanı sıra 6.000 rpm’e kadar sürüş hızları sunarlar.
Avantajınız:

 

Bu redüktörler, uygulamanıza özel olarak uyarlanmışlardır.

Bu da ihtiyaçlarınız için size en uygun çözümü sunmaları demektir.

 

 

TOP
×

Eksim Mekatronik ve Robotik

×