EKSİM MEKATRONİK ve ROBOTİK

1990 yılından bugüne kadar kaliteden ödün vermeyen mantalitemizle, sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Türkiye distribütörü olduğumuz firmaların geniş ürün yelpazesi ile sizlerin de destek ve katkılarıyla alanında önder olma, vizyonumuzla hızla ilerlemekteyiz.

2005 yılından itibaren konularında lider Atlanta, Nadella, Eisele, Rosa, Unimotion, Ipiranga, IKO, Muncie, ve 2017 yılndan itibaren Melior Motion, 2020 yıldan itibaren Graessner markaları ile ürün kategorimiz genişlemiş olup büyümeye devam etmektedir.

İstanbul Merkez ve Bursa Şubelerimiz ile birlikte Mekatronik, Robotik, Hidrolik ve Otomasyon projelerinde faaliyet gösteren firmamız, alanında profesyonel çalışanlarımız ile müşteri odaklı, yüksek marka kalitesi sunan, niteliklerinden ödün vermeyen anlayışla bir başka tercih edilme sebebimizi ortaya koymaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek hangi ürünlerden faydalanabileceğini tespit edip, etkin iletişim ile müşteri ilişki ve sadakatini arttırmak en temel ilkemizdir. Değişen dünya konjonktüründeki farklılıkları hızla benimseyerek gelişen firmamız, sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz konusunda sizlerin her daim yardımına hazırız.

Saygılarımızla,

TOP
×

Eksim Mekatronik ve Robotik

×